S.M.A.R.T Gold

Security- Zależy nam na bezpieczeństwie dlatego od 12 lat administruje Nasze kontrakty profesjonalna firma, która gwarantuje także dyskrecje

Management- Masz pełen wpływ na zarządzanie kontraktem. To Ty decydujesz w jakim tempie realizujesz swój kontrakt wymiany Fiat na Gold oraz w jakiej wielkość. Ty decydujesz o tym gdzie chcesz przechowywać wymienione złoto walutowe. Ty decydujesz o formie fizycznej złota czy srebra. Ty decydujesz o dywersyfikacji pozycji( możesz dywersyfikować pozycje pomiędzy srebrem i złotem np: 60% złota 40% srebra lub inne układy w zależności od sytuacji rynkowej. Ty decydujesz kiedy upłynniasz złoto walutowe lub zamieniasz na inną wartość lub usługę.Ty decydujesz w jakim okresie zrealizujesz termin kontraktu.

Agreement- Kontrakt(umowa) jest zobowiązaniem administratora wymiany Fiat na złoto walutowe do wymiany F -G(fiat -gold) jak i w drugą stronę G-F co daje Tobie zapewnienie ,że bez wględu na koniunktórę rynkową masz dostęp do wymiany F-G/G-F zgodnie z zawartym wcześniej kontrakcie.

Return- w Każdym czasie masz możliwość zwrotu złota walutowego ,czy to poprzez powrót do Fiat-a czy tez innej wartości lub usługi.

Timeless-nie Jesteś ograniczony czasowe co daje Tobie pełną swobodę decydowania w jakim czasie realizujesz swój kontrakt.